Akarsu Restaurant Bölgede Dikkat Çekiyor

Akarsu Restaurant görseli Olay Yeri'nde.

Maltepe ilçesi Girne Mahallesinde faaliyet gösteren Akarsu Restaurant bölge insanların tarafından tercih edilen mekanlardan oldu.

Özellikle öğle saatlerinde yoğun olarak bölge esnafı, Müzahir Sille Spor Kompleksi, Ana Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi ile 112 Anadolu Yakası İdari Birimler Yeni Binası personeli ile bu merkezlere gelenler tarafından tercih edildiklerini açıklayan Akarsu Restaurant ortaklarından Kadir Kurtlar misafirlerini ağırlamaktan memnun olduklarını açıklayarak:

Akarsu Restaurant’ı açtığımız günden beri oldukça memnunuz. Ev yemeklerimiz bölge insanın tarafından beğenilerek tüketiliyor. Her gün farklı farklı menüler ile alternatif tercihler sunuyoruz.” Dedi.

Üretikleri ev yemekleri yanı sıra fırın yemekleri ile de bölge insanının gönlünü kazandıklarına dikkat çeken Kurtlar şöyle devam etti:

“Restaurantlarında sadece ev yemekleri değil fırın yemekleri de üretiyoruz. Özellikle kuşbaşılı pide, kıymalı pide, karışık pide ve lahmacun çeşitlerimiz sıcak sıcak servis ediliyor. Damak tadının benimseyen bazı misafirlerimiz başka ilçelerde bu lezzetleri yemek için geliyorlar.”

Her geçen gün menülerine yeni ürünleri de eklediklerine dikkat çeken Akarsu Restaurant ortaklarından Kadir Kurtlar, yeni lezzetler ile bölge insanının tanıştırmanın önemine de dikkat çekti.