Akarsu Restaurant, Bölgesinde Öncelikli Tercih Edilen Mekan Olmaya Devam Ediyor!..

Akarsu Restaurant görseli Olay Yeri'nde.
Akarsu Restaurant, Girne Mahallesi Narlıdere Caddesi No: 24 Maltepe / İstanbul'da Faaliyet gösteriyor.

Maltepe’nin Girne Mahallesi, Narlıdere Caddesi yirmi dört numarada yemek sektöründe otuz yıllık deneyimi ile bilinen Akarsu Restaurant, ürettiği ev yemekleri, kebap ve fırın yemeği çeşitleri ile başta Maltepe olma üzere İstanbul’un farklı ilçelerinden lezzet arayanların tercih edilmesinden öncü mekanlardan oldu.

Kaliteli ve lezzetli yemekleri, uygun bütçe ile misafirlerine sunduklarını açıklayan Akarsu Restaurant ortaklarından Kadir Kurtlar, tercih edilmelerini; tecrübeli aşçıları ve tedarik sürecinde kaliteli malzemeler kullanmaları yanı sıra fiyat denklemi, bölgedeki halkın ve Türkiye’nin ekonomik dengelerini gözeterek oluşturduklarını açıklayarak şöyle devam etti:

“Bir yemeğin kalitesi ve lezzetini belirleyen unsurlar vardır. Bunların başında kullandığımız yağ ve salça en temel unsur olurken yapılan yemeğin niteliğine göre kullanılan malzemelerdeki denge ve kalitedir.

Tabiki, tek başına yemeği lezzetli yapan unsurlar sadece bunlar ile sınırlı değildir. Kaliteli malzemeleri farklı aşçılara verdiğinizde her aşçı kendi bilgi ve tecrübesine göre artı değerleri üzerilerine koyarlar!..”

Başta bölge halkı tarafından artan bir ivme ile tercih edilmelerinden mutlu olduklarını, her geçen gün artan cirolarının, kaliteli ve lezzetli yemekleri uygun bütçeler ile sunduklarına bağlayan Kadir Kurtlar:

“Restaurantımızda her gün farklı ev yemekleri ile misafirlerimizi ağırlamaktayız. Son günlerde yemek çeşitlerimize yenilerini sürekli ekliyoruz. Bölgede en çok farklı çeşit yemeği sunmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve bu yönde AR-Ge çalışmalarımızı yapıyoruz!..”