Ünlü Yazar Aşkım Kapışmak, İletişim Konusunda Tavsiyelerde Bulundu

Aşkım Kapışmak, Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte okurlarıyla buluştu. Küçük Mutluluklar Kitabı, Aşkımın Beden Dili kitaplarının yazarı Kapışmak, davranış bilimlerine ilişkin bilgileri stand-up gösterisi ile sunarak, katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Küçük Mutluluklar Kitabı, Aşkımın Beden Dili kitaplarının yazarı Aşkım Kapışmak, akıl ile duygular arasındaki ilişkiden bahsederek, motive olunduğu anda eyleme geçmek gerektiğini söyledi.

Davranış bilimleri uzmanı ve ünlü yazar Aşkım Kapışmak, Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte okurlarıyla buluştu. Küçük Mutluluklar Kitabı, Aşkımın Beden Dili kitaplarının yazarı Kapışmak, davranış bilimlerine ilişkin bilgileri stand-up gösterisi ile sunarak, katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, iletişim konusunda tavsiyelerde bulunan Kapışmak, ezber bozan bir seminere imza attı.

“Akıl İstediğimiz, Duyu ise İçinde Bulunduğumuzdur”

Akıl ile duygular arasındaki ilişkiden bahseden Aşkım Kapışmak, “Akıl istediğimiz, duyu ise içinde bulunduğumuz bir şeydir. Duyu dünyanın kendisidir. Bu dünya, duyu dünyasıdır. Bir de bize soğuk gelen çok fazla sevmediğimiz boyutu var. Bu da akıldır. Zihnimizin duyular dünyasında hareketlenmesine, fikir; akıl boyutunda hareketlenmesine ise, düşünce deniyor. Bir şeyi yapma motivasyonunuz çok iken, sadece onun eyleminde olun” ifadelerini kullandı.

Küçükçekmecelilerin büyük ilgi gösterdiği ve yaklaşık bir saat süren etkinlik sonunda, Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Nurettin Çevik, Kapışmak’a teşekkür ederek, günün anısına çiçek takdim etti.