Trafik sigortası hizmeti ile bir yeniliğe daha imza atıyor

Mapfre'nin çok yönlü ve başarılı trafik sigortası ürünü, kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Ülkemizde sigortacılık sektörünün güçlü ve güvenilir ismi Mapfre Sigorta, hizmet ağını genişletmek üzere yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek trafik sigortası online teklif hizmetini sunmaya başladı. Mapfre’nin çok yönlü ve başarılı trafik sigortası ürünü, kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile önde gelen sigortacılık kuruluşlarından biri olan Mapfre Sigorta, 1948 yılında kurulup 1975’te Çukurova Holding bünyesine dâhil olan T. Genel Sigorta’nın bugüne uzanan devamı niteliğinde. Mapfre’nin 2007 yılında T. Genel Sigorta hisselerinin %80’ini satın alması sonucu, Mapfre Genel Sigorta olarak yoluna devam etti. 2007 yılından sonraki süreçte büyük bir dönüşüm süreci geçirerek, sigortacılık sektörünün büyükleri arasında yerini aldı. 2007 yılında 11. sırada bulunan prim üretme düzeyi, 2016 yılında 4. sıraya yükseldi. Geldiği aşamada konumunun hakkını vermek üzere yeni bir atılım dönemini başlatan Mapfre Genel Sigorta kimliğini de revize ederek Mapfre Sigorta adını aldı. Güçlenen yapısı, sadeleşen ismi ve saygın kimliği ile Mapfre Sigorta, bugün de hedef kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Mapfre Sigorta Teklifleri
Mapfre Sigorta’nın sigortacılık sektöründe önemli hizmet alanlarından birisini de trafik sigortası teşkil ediyor. Hizmet yelpazesini, büyüyen hacmi ile birlikte gitgide genişleten Mapfre Sigorta, sigorta kullanıcılarına sunduğu ürünleri çeşitlendirirken yeniliklere imza atıyor. Mapfre Sigorta’nın geliştirdiği yeni trafik sigortası teklifi, kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanırken, alınan olumlu tepkiler ve beğeniler, kurumu bir kez daha güçlendiriyor. Gerek online sigorta teklifi alma özelliği, gerekse prim hesaplama biçimi ile trafik sigortası açısından özgün, yenilikçi ve farklı bir model sunan Mapfre Sigorta, kullanıcıların artan ve çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kısa sürede gördüğü ilgi ve kazandığı popülerlik, Mapfre Sigorta’nın trafik sigortası teklif yeniliğinin başarısını ortaya koyuyor. Kurumun etkin prim hesaplama hizmeti sayesinde, trafik sigortası için en hızlı şekilde ve kolayca teklif almak mümkün olabiliyor. Mapfre Sigorta web sayfasından online olarak da gerçekleştirilebilen trafik sigortası prim hesaplama işlemi, kullanıcı açısından süreci çok avantajlı hale getiriyor.

“Güven her dilde aynıdır.” sloganı ile çalışmalarına devam eden, güvenliğin tüm dünyada insan hayatındaki yerini ve önemini çok iyi bilen Mapfre Sigorta, trafikte de kullanıcılarına en iyisini sunmanın gururunu yaşıyor. Şehir yaşamının ve günlük hayatın vazgeçilmez bir boyutunu oluşturan trafik, insan hayatını doğrudan ilgilendiriyor. Bu bağlamda, oluşabilecek riskler hususunda sürücünün kendisini yalnız hissetmemesi, iyi bir sigorta hizmeti aldığını bilmesi güven duygusunu yükseltiyor. Yaşanan güven, hem sürüş keyfine hem genel trafik deneyimi ve kalitesine yansıyor. Mapfre Sigorta, sektördeki sorumluluğunun bilinci ile başlattığı trafik sigortası hizmeti ile tüm sürücüler ve yolcular için, daha modern, konforlu ve güvenli bir trafik deneyimi oluşturmayı hedefliyor. Siz de Mapfre’nin alanındaki büyük bilgi birikiminden yararlanarak, trafik sigorta teklifini değerlendirebilir, daha güvenli bir yaşama adım atabilirsiniz.