Star Wars: Force Arena’ya Yoda ve Anakin Skywalker eklendi

Yoda, Anakin Skywalker, Darth Maul ve General Grievous, oyuna lider karakterler olarak eklendi.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble, Star Wars™: Force Arenaoyununa, 16 yeni popüler karakter eklediğini duyurdu. Yoda, Anakin Skywalker, Darth Maul ve General Grievous, oyuna lider karakterler olarak eklendi.

Bu lider karakterlere ek olarak oyuna, Mace Windu, Ashoka Tano, Cumhuriyet Saldırı Gemisi, Cumhuriyet Komandoları, Klon Trooper, İsyan Kontrol Klon Trooper, IG-101, Sith Araştırma Droidi, Umbaran Askeri, Droid Gemisi, B1 Savaş Droidi ve Magna Muhafızı eklendi.

İki yeni harita oyunda

İki yeni harita olan Felucia ve Utapau’da bu güncelleme ile birlikte geldi. Bu haritalar her iki oyun modu için de açık olacak ve haritalar artık oyuncu seviyelerine göre açılacak. Oyuncular belli haritaları, belirli seviyelere geldikten sonra oynayabilecekler. “Arcade Modu” adında yeni bir modda oyuna eklendi. Bu mod “Draft Modu” ve “2’ye 2 Sıralamasız Maç”ı içeriyor. Bu mod sayesinde oyuncular daha fazla ödül kazanabilecek ve yepyeni bir eğlenceye katılabilecekler. Güncelleme ayrıca dükkan arayüz yenilemeleri ve oyun içi fonksiyonların geliştirilmesini de kapsıyor.

Chief Marketing Officer Başkanı Seungwon Lee: “Yoda ve Anakin Skywalker gibi efsane karakterleri içeren, bu güncellemeden dolayı son derece mutluyuz. 16 yeni karakter ve yeni haritalar ile oyuncularımızın en sevdiği karakterleri kullanarak, gerçek zamanlı PvP savaş tecrübesini yaşamalarını istiyoruz.”

Star Wars™: Force Arena’da, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden yeni yüzleri de içeren 80’den fazla oyun içi kart bulunmaktadır. Star Wars™: Force Arena, iTunes App Store ve Google Play’den indirilebilir.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi sitemizi ziyaret edin: www.StarWarsForceArena.com

iOS cihazınıza Star Wars: Force Arena indirin: http://apple.co/2ilzL4U

Android için Star Wars: Force Arena indirin: http://bit.ly/2f13v8H

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Lucasfilm Ltd. Hakkında

The Walt Disney Company’nin yüzde yüz iştiraki olan Lucasfilm Ltd., film, televizyon ve dijital eğlence üretim sektöründe küresel bir liderdir. Sinema ve televizyon prodüksiyonlarına ek olarak, görsel efekt ve ses post-prodüksiyonu, gelişmiş teknoloji dijital animasyon, interaktif eğlence yazılımları ve şirketin, efsanevi STAR WARS ve INDIANA JONES markalarının da aralarında bulunduğu eğlence mülkiyetlerinin küresel merchandising aktivitelerinin yönetimi de şirketin faaliyetleri arasında sayılabilir. Lucasfilm Ltd. ana merkezi kuzey Kaliforniya’da bulunmaktadır.