Sigortacılık sektöründe güvenin adı Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta’nın zengin ürünü çeşitliliği içerisinde, her ihtiyaç ve beklentiye hitap eden pek çok seçenek bulunuyor.

Kurumsal kimliğini ve profesyonel anlayışını güven unsuru üzerine inşa eden Mapfre Sigorta, reklam çalışmasında vurguladığı imajı, çalışmaları ile perçinliyor. Güven veren hizmetleriyle, herkesin bildiği bir dilden, her kesimden insana hitap ediyor.

On yılı bulan bir dönüşüm sürecinin sonunda sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen ve kimliğini yenileyen Mapfre Sigorta, benimsediği en önemli kurumsal kavram olarak güven unsurunu ön plana çıkarıyor. Hedef kitlesine hitap eden son reklam çalışmasını da güven kavramı merkezinde hazırlayan Mapfre, güven duygusunun tüm insanlar için ne denli önemli olduğu gerçeğini vurguluyor. Hangi dili konuşuyor olursa olsun, kalpteki güven duygusu aynı derecede önemli ve anlamlı. Ülkemizden, ABD ve İspanya’dan üç farklı kişinin hayatından kesitlerle temayı işleyen reklam filmi, kültürler farklı olsa da güven ihtiyacının temel değerini koruduğunu gözler önüne seriyor. Güven, herkes için ihtiyaçtır. Mapfre, bu ihtiyaca cevap verir. Being Çözüm imzası taşıyan, Bertan Başaran’ın yönetmenliğini üstlendiği reklam filmi, güven temasını çok başarılı şekilde ön plana çıkarıyor.

Her Dilde Güven: Mapfre Sigorta
Alanında başarılarıyla adından söz ettiren Mapfre Sigorta, “Her dilde güven” sloganını tanıtım filminde kullandığı gibi, profesyonel faaliyetlerinde kendisine düstur ediniyor. Tüm hizmet ve ürünlerini, güven ilkesi etrafında biçimlendiriyor. Mapfre Sigorta’nın zengin ürünü çeşitliliği içerisinde, her ihtiyaç ve beklentiye hitap eden pek çok seçenek bulunuyor. Güvenli bir trafik deneyimi adına; trafik sigortası, trafik sigortası sorgulama, trafik sigortası hesaplama hizmetleri öne çıkıyor. Ayrıca; kasko değer, araç kasko değeri, kasko hesaplama ve kasko değer listesi hizmetleri ile sürücülerin araç güvenliğini destekliyor. Araç sigortası, araba sigortası, araç sigorta sorgulama ve araç sigortası teklif çalışmalarının yanı sıra Mapfre, zorunlu trafik sigortası uygulamalarını da üstleniyor. Mapfre Sigorta ile sigorta sorgulama uygulamasından yararlanan danışanlar, güvenli bir yaşamın tüm gereklerine kolayca ulaşıyor. Profesyonel sigortacılık anlayışını yansıtan sigorta şirketleri arasında özel bir yeri olan Mapfre Sigorta’nın gerek trafik sigortası fiyatları, gerekse kasko fiyatları, kullanıcı dostu nitelikleriyle daha güvenli bir yaşamı mümkün kılıyor.

Mapfre Sigorta’nın hizmetlerinde ortaya koyduğu kalite ve gelişmişlik düzeyi; uzun yılların birikimi ile yenilikçi ve dünyayı iyi takip eden bir bakış açısını birleştiriyor. Mapfre’nin başarısı, evrensel bir güven arayışına en çağdaş cevabı veriyor. Farklı ülkelere, farklı renklere ve farklı kültürlere rağmen, her dilden pek çok birey, güven duygusunu aynı isimde buluyor.