Holdingde Haluk Kayabaşı Dönemi

Kibar Holding bünyesinde Dış Ticaret Koordinatörlüğü görevini yürüten Haluk Kayabaşı, Mayıs 2012 itibari ile Metal Grup Başkanlığı görevini icra etmiş ve Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmiştir.

Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Kayabaşı, Kibar Holding organizasyonunda oluşturulan COO (Chief Operating Officer) pozisyonuna atandı.

Haluk Kayabaşı, Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyeliğine devam edecek olup, CEO’ya bağlı grup şirketlerinin ve Holding Kurumsal Fonksiyonlarının yönetiminde görev alacak.

Kibar Holding, COO Haluk Kayabaşı hakkında
1957 yılında Kayseri’de doğan Haluk Kayabaşı, lisans öğrenimini 1980 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır.

1981 yılı itibariyle Assan Demir ve Sac Sanayi A.Ş. İthalat bölümünde İthalat Uzman Yardımcısı, İthalat Uzmanı, İthalat Müdür Yardımcısı, İthalat Müdürü ve Dış Ticaret Müdürü olarak görev almıştır.

1998 yılında Kibar Holding bünyesinde Dış Ticaret Koordinatörlüğü görevini yürüten Haluk Kayabaşı, Mayıs 2012 itibari ile Metal Grup Başkanlığı görevini icra etmiş ve Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmiştir.