Haworth’tan çalışma konforunu doruklara çıkaran tasarım

Fern, Haworth’un Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olan Ersa Mobilya tarafından satışa sunuluyor.

Gelişmiş ülkelerde çalışanların %75’i oturarak iş yapıyor!

Dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth’un en yeni ve ergonomik koltuğu Fern, dünya pazarlarıyla eşzamanlı olarak Türkiye’de. Ekim ayında Orgatec Fuarı’nda ilk kez sergilenen Fern, Haworth’un Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olan Ersa Mobilya tarafından satışa sunuluyor.

Omurga benzeri sırt tasarımıyla dikkat çeken Fern, bel ayarlama özelliği sayesinde çalışma konforunu doruklara taşıyor. Çağdaş çizgisi ve ergonomik yapısıyla öne çıkan Fern, kullanıcıların hareketine göre esneyerek çalışma ortamına sağlık ve ergonomi getiriyor. Farklı renkte kaplama seçenekleriyle üretilen Fern; odağına insanı alan, doğanın esneklik ve dengesinden esinlenen bir tasarıma sahip.

Ersa, Uluslararası Ortaklıklarla Büyüyor.
 Ersa, üretim yeteneğini uluslararası çözüm ortaklarının deneyimiyle birleştirdi. 2014’te dünyanın en büyük ofis mobilyası markalarından Haworth ile tek yetkili satıcılık anlaşması yaptı. Geçtiğimiz yıldan bu yana Cappellini ve Quadrifoglio markalarının Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Bu yıl ise yenilikçi çalışma mekanları için ofis mobilyası tasarlayan Frem Group ile ortaklık yaparak İngiltere pazarına açıldı.

Ersa Mobilya İstanbul Mağazası
Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. 60 Altunizade, Üsküdar
| 0216 415 59 11 |
info@ersamobilya.com