Giorgio Armani, yeni sezonda Ankaralılar ile buluştu

Loreal markasının ürün grubunda yer alan Yves Saint Laurent ve Giorgio Armani markaları, yeni sezona ait ruj ve parfüm lansmanlarını Ankaralılar ile buluşturdu.

Loreal markasının ürün grubunda yer alan Yves Saint Laurent ve Giorgio Armani markaları, yeni sezona ait ruj ve parfüm lansmanlarını Ankaralılar ile buluşturdu.

“Özgür ve sıra dışı kadınların yeni tercihi”

Yves Saint Laurent Beaute markası, modern zamanın özgür, sıra dışı ve tutkulu kadınını tanımladığı yeni ürünü Mon Paris parfüm lansmanını Panora AVM’de bulunan Sephora mağazasında yoğun katılım ile gerçekleştirdi. İçinde bulunan datura çiçeği ve beyaz misk özüyle büyüleyici ve baş döndürücü bir etki yaratan Mon Paris, davetlilere ürünü deneyimleme fırsatı sunularak tanıtıldı. Kalıcı ve etkili yapısı sayesinde katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Dünya’nın en iyi kozmetik markaları arasında yer alan Yves Saint Laurent Beauté, marka temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen davette katılımcılar genç ve dinamik makyaj trendleri hakkında bilgilendirildi.

“Yeni nesil kırmızı”

Giorgio Armani markası Ankara’nın en ünlü caddesi olan Tunalı Hilmi’de bulunan Sevil Parfümeri’de gerçekleştirdiği davet ile yeni nesil kırmızı rujlarını tanıttı. Davetliler Giorgio Armani’nin profesyonel makyaj sanatçılarına merak ettiklerini sorma şansına sahip olurken yeni koleksiyon rujları da deneyimleme imkanı buldu. Üç ayrı özellikle kullanıcılarının karşısına çıkan Armani; kadife mat Lip Maestro, parlak vinil Ecstasy Lacquer ve ipeksi saten Rouge D’Armani kırmızı rujları ile davetlilerden tam not aldı. Lansmana katılan Ankara’nın sevilen simalarından Dilara Akın, Funda Bekişoğlu ve Beril Çavuşoğlu yeni nesil rujları deneyimleyen isimler arasında yer aldı.