Dünya Değişim Akademisi Açıldı

Dünya Değişim Akademisi’nin ilk merkezi, 03 Aralık 2017 Pazar günü, İstanbul Kozyatağı’nda coşkulu bir kutlama ile açıldı.

 

Dünya Değişim Akademisi’nin ilk merkezini, Değişim Uzmanı Merve Tanrıverdi dün İstanbul Kozyatağı’nda açtı. Merve Tanrıverdi senelerdir kişisel gelişim alanında çalışan ve birçok başarıya da imza atmış olan bir kişisel gelişim uzmanı.

Dünya Değişim Akademisi’nin ilk merkezi, 03 Aralık 2017 Pazar günü, İstanbul Kozyatağı’nda coşkulu bir kutlama ile açıldı. “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezde uzmanlar, değişmek isteyenler için dünyanın en güçlü, doğal, kadim yöntemlerini sunacaklar!

İstanbul Kozyatağı’nda açılan mekan huzur, güven, bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Dünya Değişim Akademisi uzmanları “Değişim için kendin olman gerekiyor; değişmek için kendini parçalaman gerekmiyor, zihin ve duygu titreşimi durup kendinize erişince değişim başlıyor.” diyor. Herkesi, dünyanın en güçlü, doğal ve kadim teknikleri ile kendini keşfe ve değişimin, gelişimin akışına açık olmaya davet ediyorlar.

Dünya Değişim Akademi’sinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve enerji merkezi çalışmaları sunulacak. Stres ve gerginliği atma; kısa sürede etkili ve derin gevşeme; öfke, korku, kaygı kontrolü gibi uygulamalar, yapılacak çalışmalar arasında.

Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi merkezi güçlü kadrosu, zengin pratik ve teorik sunumları ile canayakın, aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış.

Dünya Değişim Akademisi – Kozyatağı