Wölfer: “Kale’de ne kadar gezersem gezeyim sıkılmam”

Avusturya Büyükelçisi Klaus Wölfer ve sıcakkanlı, güler yüzlü eşi Dianne Wölfer, elçilik rezidansında MAG Dergi’yi ağırladı.

Avusturya Büyükelçisi Klaus Wölfer ve sıcakkanlı, güler yüzlü eşi Dianne Wölfer, elçilik rezidansında MAG Dergi’yi ağırladı.

Klaus Wölfer: “Yapıların gece gündüz çalışılarak hızla bitirilmesi genelde alışılagelen bir şey değildir ve buna saygı duyuyorum”

Dianne Wölfer: “Alışverişte sıklıkla kullanılan Türkçe kelimeleri öğrendim”

Klaus Wölfer: “Avusturya firmaları Türkiye’de önemli rollere sahip”

Dianne Wölfer: “Yemekleriniz muhteşem ama özellikle Gaziantep gezimizden sonra kilo aldığımızı fark ettik”

Avusturya ve Türkiye arasındaki ilişkiyi samimi ve sıcak sohbeti ile anlatan büyükelçi Kalus Wölfer, eşi ve kızları ile birlikte MAG Haziran sayısı için objektif karşısına geçti. 2012’den beri Türkiye’de bulunan Wölfer ailesi, en çok Gaziantep’in yemeklerini beğendiklerini ve Türkiye’nin birçok yerini gezdiklerini belirtti. Avusturya Parlementosu’nun Türk kökenli üyeleri hakkında da açıklamalarda bulunan Wölfer şunları söyledi “ Dünyanın her yerinde bu durumun son derece doğal bir şey olduğunu düşünüyorum. Türk kökenli Avusturya vatandaşları da Avusturya Parlementosu’nda temsil edilmeli”

Siren Ertan’ın kapak yıldızı olduğu Haziran sayısı dopdolu içeriği, Babalar Günü özel konukları, yaza formda girmenizi sağlayacak köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.