Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç ürünleri markası

Ahmet Çoban’ın 3 yıla yakın bir süredir planladığı sağlıklı ve doğal saç bakım serisi Garage Organics, bir süredir devam eden Ar-Ge sonrasında, 2015 yılında hayata geçti.

Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç ürünleri markası, saç tasarımı alanında getirdiği yenilikçi vizyon ile tanınan Ahmet Çoban tarafından yaratıldı. Kendisinin geliştirdiği organik saç bakım ürünleri Garageorganics.com’da satışa sunuluyor.

Garage Organics saç bakım ve cilt bakım ürünleri, aloe vera içeren doğal organik malzemeler kullanılarak üretilmekte. Dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından biri olan ETKO ve COSMOS ORGANIC sahibi Garage Organics markası, Garage Hair Repair Studio’nun genel “natürel ve sağlıklı saç” vizyonunu tamamlarken ayrıca vücut bakımı için de en iyi bitkisel çözümleri sunuyor.

Garage Organics Hair Repair Serisi, alışılagelmiş tüm markaların aksine saç bakımı sürecini, kesim, boyama gibi işlemlerin öncesinden başlatarak saçı tüm bu uygulamalara güçlendirerek hazırlıyor. Garage Organics Markası tamamen saçın gerçek ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış.

2000 yılında 15 yaşında kuaförlüğe başlayan Ahmet Çoban için, 2015 yılı tüm profesyonel hayallerini hayata geçirmek adına yeniden yola çıktığı bir yıl oldu. Türkiye’nin “saç tamiri” sloganı ile yola çıkan ve yaptığı yenilikçi uygulamalarla ilk “2. dalga kuaför salonu” olarak tanımlanan Garage Hair Repair Studio Etiler’de kapılarını açtı.

Ahmet Çoban’ın 3 yıla yakın bir süredir planladığı sağlıklı ve doğal saç bakım serisi Garage Organics, bir süredir devam eden Ar-Ge sonrasında, 2015 yılında hayata geçti. Bu sayede Ahmet Çoban Türkiye’nin ilk salon çıkışlı saç bakım markasına da imza attı. Garage Hair Repair Studio’un başarısı hızla tırmandı ve 2016 Ocak ayında Nişantaşı Garage Studio ile markanın büyüme dönemi başladı. Önceki dönemde 3 salonu ile ayda 5 bin civarında müşteriye kadar ulaşan Ahmet Çoban, Garage Studio markasıyla kuaför camiası için yeni bir adım atarak 20 dakikalık “kişisel danışmanlık” randevu sistemini de geliştirdi.

Uzun yıllar edindiği deneyim ve popüler saç uygulamaları ile tanınırlığı Türkiye sınırlarını aşan Ahmet Çoban yeni merkezinin konseptini natürel, sağlıklı, kişiye özel saç bakım ve tasarım çözümleri üzerine kurgulamakta.

Garage Organics Hair Repair Serisi (Garage Organics Hair Repair Shampoo organik şampuan, Garage Organics Hair Serum, Garage Organics Hair Balm) organik şampuan ve yapılan işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak için https://garageorganics.com adresini ziyaret edebilirsiniz.