Tayfun Küçüktüzüner: “Vizyonumuz, depo ve gümrük hizmetlerinde öncü lojistikçilerden biri olmak”

Ok Trans Genel Müdürü Tayfun Küçüktüzüner görseli.
Ok Trans Genel Müdürü Tayfun Küçüktüzüner

Ok Trans Genel Müdürü Tayfun Küçüktüzüner, şirket olarak vizyonlarını; 2020 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı isimleriyle acenta ağını genişletmiş, depo ve gümrük hizmetlerinde öncü lojistikçilerden biri olmak şeklinde açıkladı.

Bugün Türkiye ve Balkan hattının önde gelen isimlerinden biri olduklarına vurgu yapan Küçüktüzünerçatısı altında topladığı profesyonel çalışanları ile tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam kapsamlı hizmet politikası güden organize bir kurum olarak geleceğe şimdiden hazırlık yaptıklarını ifade ederek şöyle devam etti:

Ok Trans olarak her zaman inovatif gelişmeler ve günümüz teknolojik imkanları eşliğinde hareket etmekteyiz. Bu kadar mutlu müşteri ve başarılı operasyon gerçekleştirmemizin başında belkide; profesyonel ekimizin dışında katkı sağlayan bu değerler olsa gerek.

Profesyonel ekip ve teknolojik uygulamaların birlikteliği mükemmel bir uyum sağlıyor. Aldığımız işi en uygun koşullar ile optimum düzeyde hedefe en rantabıl koşullarda ulaştırırız.”

Sahip olduğu tecrübe, profesyonellik ve bilgi birikimi ile ihtiyacı olan her türlü transport ve lojistik hizmetini layıkıyla organize edip sonlandırdıklarına dikkat çeken çeken Tayfun Küçüktüzüner, son sözlerini; “Ok Trans olarak benzersiz iletişim ağı ile 44 ülke arasındaki kara/hava/deniz trafiğini yönetir, sunulan servisin en uygun fiyatlarla gerçekleşmesine imkân sağlarız.” şeklinde açıkladı.