Ana Sayfa Etiketler Türkiye

Etiket: Türkiye

Başbakan Yıldırım: “Türkiye ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın dünya barışı olsun’...

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’A, MOĞOLİSTAN'DA ULUSAL YÖNETİM AKADEMİSİ’NDE DÜZENLENEN TÖRENLE 'FAHRİ DOKTORA' UNVANI VERİLDİ.

Türkiye Diyanet Vakfının yeni Genel Müdürü Mehmet Savaş Polat oldu

TÜRKİYE DİYANET VAKFININ YENİ GENEL MÜDÜRÜ MEHMET SAVAŞ POLAT OLDU.

Türkiye ve Moğolistan arasında 7 anlaşma imzalandı

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'IN MOĞOLİSTAN BAŞBAKANI KHURELSUKH UKHNAA İLE BAŞ BAŞA VE HEYETLER ARASI GERÇEKLEŞTİRDİĞİ GÖRÜŞMELERİN ARDINDAN, İKİ ÜLKE ARASINDA 7 ANLAŞMA İMZALANDI.

Sultangazi’de ‘Türkiye ve Dünya Gündemi’ konuşuldu

SULTANGAZİ BELEDİYESİ TARAFINDAN GÜNDEMİ ANLAMAK VE YORUMLAMAK İÇİN BİR SEMPOZYUM DÜZENLENDİ. "TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİ" İSİMLİ SEMPOZYUMA KONUŞMACI OLARAK SABAH GAZETESİ KÖŞE YAZARI MELİH ALTINOK, 24 TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ MURAT ÇİÇEK VE AKŞAM GAZETESİ KÖŞE YAZARI HİKMET GENÇ KATILDI.

Öğrenciler makarnadan Türkiye haritası yaptı

SAMSUN ALAÇAM MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ MAKARNA ETKİNLİĞİNDE KUBİLAY İLKOKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE MAKARNADAN TÜRKİYE HARİTASI YAPTILAR.

Washington’da Türkiye Büyükelçiliği önündeki kavgayla ilgili 2 Türk’e tahliye

CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN'IN WASHİNGTON ZİYARETİ SIRASINDA TÜRKİYE BÜYÜKELÇİLİĞİ ÖNÜNDEKİ KAVGAYA KARIŞAN VE 10 AYDIR TUTUKLU OLAN SİNAN NARİN (FOTOĞRAFTAKİ) VE EYÜP YILDIRIM’IN TAHLİYELERİNE KARAR VERİLDİ.

Türkiye Odalar ve Borsalar birliği (TOBB), Vodafone ve Gitti Gidiyor iş...

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB), VODAFONE VE GİTTİGİDİYOR İŞ BİRLİĞİNDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM HAREKETİ BAŞLATILIYOR.

Büyük Türkiye İdealine hizmet şeref ve onur mücadelemizdir

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR AKYÜREK, BEYŞEHİR İLÇESİNE KAZANDIRILAN YATIRIMLARDA İNCELEMELERDE BULUNARAK YEREL BULUŞMALAR PROGRAMINA KATILDI.

Vali, Türkiye için ilmek attı

SAMSUN’DA DOKUMA ÇALIŞMASI DEVAM EDEN VE 19 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANLIĞINA TAKDİM EDİLECEK TÜRK BAYRAĞI HALISINA SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK DA BİR İLMEK ATTI.

BYEGM Erzurum İl Müdürü Küçükece, Rektör Çomaklı’ya ‘Türkiye 2017’ ve ‘Harp...

BASIN YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BYEGM) ERZURUM İL MÜDÜRÜ RECEP KÜÇÜKECE, ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ÖMER ÇOMAKLI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı Türkiye Şampiyonlarını Ödüllendirdi

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ELMALI, BURSA VE MERSİN’DE YAPILAN GENÇ KIZLAR KROS , PUANLI ATLETİZM VE 4X100 METRE BAYRAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE, TAKIM HALİNDE BİRİNCİLİK ELDE EDEN KAYSERİ SPOR LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Rusya Devlet Başkanı Putin: “Rusya, İran ve Türkiye, Suriye’nin egemenliği, toprak...

RUSYA DEVLET BAŞKANI VLADİMİR PUTİN, “BİZİM KESİN KARARLILIĞIMIZ ŞU DOĞRULTUDADIR; RUSYA, İRAN VE TÜRKİYE, SURİYE’NİN EGEMENLİĞİ, TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜ VE BAĞIMSIZLIĞINI SAĞLAMAKTAN YANADIR” DEDİ.

Türkiye, Belçika’ya meydan okuyor

DİLEK HALI OLUŞTURDUĞU YENİ MARKASINI DİORA HALIYI BURSALI VATANDAŞLARA TANITTI. GAZİANTEP VE TÜRKİYE'NİN TANINMIŞ HALI MARKALARINDAN OLAN DİLEK HALI'NIN BÜNYESİNDE AÇILAN DİORA HALININ LANSMANI YAPILDI.

Engelleri aştı Türkiye 4. Oldu

BEDENSEL ENGELLİLER HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DÜZCELİ SPORCU MUHAMMET KAAN AKTÜRK TÜRKİYE 4. OLDU.

TKDK Mersin, 3. Çağrı Döneminde Türkiye 3.’sü oldu

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU (TKDK) MERSİN İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ, 58.4 MİLYON YATIRIM TUTARI İLE EN ÇOK PROJE TALEBİNDE BULUNULAN 3. İL OLDU.

Türkiye şampiyonasına gidecekler

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİDECEKLER

Ardahan’da ‘Türkiye Gündemi’ adlı konferans

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ HOCA AHMET YESEVİ KONFERANS SALONUNDA, GÜVENLİK POLİTİKALARI ALANINDA GÖRÜŞLERİYLE BİLİNEN METE YARAR, ‘TÜRKİYE GÜNDEMİ’ ADLI KONFERANS VERDİ

Yalovalı sporcu Türkiye ikincisi oldu

YALOVALI KARATECİ YUŞA BİCAN, GAZİANTEP'TE YAPILAN MİNİKLER VE YILDIZLAR TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONASINDA İKİNCİ OLDU

Kadınlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonu olarak Tokat’a döndüler

TEKİRDAĞ’DA DÜZENLENEN YILDIZ BAYANLAR SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TAKIM HALİNDE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN TURHAL GÜREŞSEVERLER SPOR KULÜBÜ SPORCU VE YÖNETİCİLERİ TURHAL KAYMAKAMI DR. AHMET SÜHEYL ÜÇER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Türkiye Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar:

KARTEPE BELEDİYESİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN ENDERUN SOHBETLERİNE KATILAN TÜRKİYE GÜVENLİK POLİTİKALARI UZMANI METE YARAR, “EKONOMİDE, SİYASETTE, YURT DIŞINDA TERÖRİST NEREDEYSE BİZ ORADAYIZ. 15 TEMMUZ’U BAŞKA BİR ÜLKE YAŞASAYDI BATMIŞTI” DEDİ.

Türkiye 3’üncüsü olan Adana Uzlaştırma Bürosu ödüle layık görüldü

ADANA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI UZLAŞTIRMA BÜROSU, TÜRKİYE GENELİ UZLAŞTIRMA RAKAMLARINA GÖRE EN BAŞARILI 3’ÜNCÜ İL OLARAK ADALET BAKANLIĞI TARAFINDAN ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ. ADANA EKİBİ, ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN’İN ELİNDEN ALDI.

Paletli yüzmede beş Türkiye rekoru kırıldı

TSSF PALETLİ YÜZME KULÜPLERARASI BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA, 5 YENİ TÜRKİYE REKORUNA İMZA ATILDI. 30 MART-1 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ OLİMPİK YÜZME HAVUZU’NDA TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU TSSF TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA 21 SPOR KULÜBÜNDEN TOPLAM 156 SPORCU, BÜYÜKLER, GENÇLER A VE GENÇLER B YAŞ GRUPLARINDA 3 GÜN BOYUNCA NEFES KESEN MÜCADELELER ORTAYA KOYDU. SUÜSTÜ, DİP, TÜP, ÇİFT PALET, 4X100 VE 4X200 BAYRAK YARIŞLARINDA BAYANLAR VE ERKEKLER KATEGORİLERİNDE ŞAMPİYONLUK, İKİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK MADALYALARI SAHİPLERİNİ BULDU.

SANKO Okulları Yüzücüsü Deniz Ay Türkiye üçüncüsü oldu

SANKO OKULLARI YÜZÜCÜSÜ DENİZ AY TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Türkiye Diyanet Vakfından, Doğu Guta’dan tahliye edilenlere yapılan saldırıya kınama

TÜRKİYE DİYANET VAKFI, DOĞU GUTA’DAN TAHLİYE EDİLEN SİVİLLER İÇİN İDLİB BÖLGESİNDEKİ ERİHA KENTİNDE KURULAN 2 BİN 500 KİŞİLİK GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNİN REJİM UÇAKLARI TARAFINDAN VURULMASINI ŞİDDETLE KINADI.

Olay Yeri Öne Çıkanlar

Olay Yeri Güncel