Pazartesi, Aralık 17, 2018
Ana Sayfa Etiketler Eğitim

Etiket: Eğitim

TESKİ Süleymanpaşa personeline eğitim sertifikaları verildi

TESKİ SÜLEYMANPAŞA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE YÖNELİK “TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE ISITMA VE SIHHİ TESİSAT” KONULU EĞİTİM DÜZENLENDİ.

Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yangının çıktığı yer ilk kez görüntülendi

TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'NDE YANGININ BAŞLADIĞI YER İLK KEZ NET OLARAK GÖRÜNTÜLENDİ. YANAN YERDE BÜYÜK ÇAPTA MADDİ HASAR KAMERALARCA DA KAYDEDİLDİ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangının yeni görüntüleri ortaya çıktı

TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE DÜN ÇIKAN YANGINLA İLGİLİ YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. GÖRÜNTÜLERDE, HASTANENİN DIŞ CEPHESİNİN ALEV ALEV YANDIĞI GÖRÜLÜYOR.

O terörist Şam’da eğitim almış

TUNCELİ'NİN PÜLÜMÜR KIRSALINDA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YA YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONDA 3 TERÖRİST, SIĞINAKTA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ.

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen hastalar çevre hastanelere yönlendirildi

GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BU SABAH RANDEVUSU OLAN HASTALAR ÇEVRE HASTANELERE YÖNLENDİRİLDİ. ACİL KLİĞİNİ VE TÜM KLİNİKLER HASTA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINA KAPATILDI.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi

GAZİOSMANPAŞA'DAKİ TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE DÜN AKŞAM ÇIKAN YANGINDA İTFAİYENİN ÇALIŞMALARI SABAHA KADAR SÜRERKEN, HASTANENİN SON HALİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çıkan yangının son hali havadan görüntülendi

TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'NDE ÇIKAN YANGIN EKİPLERİN YOĞUN ÇALIŞMASI SONRASI KONTROL ALTINA ALINIRKEN, HASTANENİN SON HALİ İLE İTFAİYE VE AMBULANS ARAÇLARININ YOĞUNLUĞU HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş;

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TALİM TERBİYE KURULU BAŞKANI ALPASLAN DURMUŞ, “TEOG GİBİ BİR TAKIM SINAVLARIN YANİ SONUÇ DEĞERLENDİRME SINAVLARININ ÖĞRENCİLER BİR YERE SOKMAK VEYA BİR YERDEN ATMAK NOKTASINDA İŞ GÖREN VE BUNUN DIŞINDA HİÇ BİR ŞEYE YARAMAYAN SINAVLARIN TOPTAN KALDIRILMASINI SAĞLAMAMIZ LAZIM” DEDİ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çıkan yangın kontrol altına alındı

TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'NDE ÇIKAN YANGIN EKİPLERİN YOĞUN ÇALIŞMASI SONRASI KONTROL ALTINA ALINDI. CAN KAYBININ YAŞANMADIĞI YANGINDA HASTALAR TAHLİYE EDİLİRKEN, KRİZ MASASI OLUŞTURULDU.

Bakan Kurtulmuş, TBMM Milli Eğitim ve Kültür Komisyonu üyeleriyle buluştu

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI NUMAN KURTULMUŞ (ORTADA); TBMM MİLLİ EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yangında kaçışma anı kamerada

HASTANEDE BULUNAN VATANDAŞLARIN TAHLİYE ÇALIŞMALARI SÜRERKEN SEDYE ÜZERİNDEKİ BAZI HASTALARIN DA TAHLİYE EDİLDİĞİ GÖRÜLDÜ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangın havadan görüntülendi

GAZİOSMANPAŞA'DA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇIKAN YANGIN HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Trafik Eğitim Parkı’nın temeli düzenlenen törenle atıldı

FİZİKİ BÜYÜMEYİ VE NÜFUS ARTIŞINI DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK YATIRIM PLANLAMASI HAZIRLAYAN TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇORLU İLÇESİNDE ÇOCUKLARIN UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ ALABİLMESİ İÇİN TRAFİK EĞİTİM PARKI’NIN TEMEL ATMA TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yangın

GAZİOSMANPAŞA'DA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN ÇATISINDA YANGIN ÇIKTI.

SDÜ’de göreve başlayan şeflere hizmet içi eğitim

SDÜ’DE 2018 YILI İÇİNDE GÖREVDE YÜKSELME SINAVINI KAZANAN PERSONELE HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

Tatvan’da çiftçilere “basınçlı sulama sistemi” konusunda eğitim verildi

BİTLİS’İN TATVAN İLÇESİNDE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇİFTÇİLERE YÖNELİK “BASINÇLI SULAMA SİSTEMİ” KONUSUNDA EĞİTİM VERİLDİ.

Afganistanlı hekimler Malatya’da eğitim alacak

GÖZDE SAĞLIK GRUBU BÜNYESİNDEKİ GÖZDE AKADEMİ HASTANESİ, AFGANİSTAN'DAN GELEN SAĞLIK HEYETİ İLE SAĞLIKTA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI. PROTOKOL KAPSAMINDA HEM AFGAN HEKİMLER MALATYA'DAKİ DOKTORLARDAN EĞİTİM ALACAK HEM DE AFGANİSTANLILAR DAHA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETLERİNDEN FAYDALANABİLECEK.

Kozan’da özel eğitim öğrencilerinden taş boyama sergisi

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE 23 NİSAN ÖZEL EĞİTİM VE UYGULAMA MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ VE OKUL ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN BOYAMA TAŞ SERGİSİ AÇILDI.

Mecliste Ereğli Eğitim Kampüsü yeri tartışıldı

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİ BELEDİYESİ MECLİSİNİN 2018 YILI NİSAN AYI İKİNCİ OTURUMUNDA ESKİ DEVLET HASTANESİ BİNALARININ BULUNDUĞU YERE YAPILACAK OLAN EREĞLİ EĞİTİM KAMPÜSÜ TARTIŞILDI.

Kadın çiftçilere eğitim

DÜZCE’DE TARIMDA KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA KADIN ÇİFTÇİLERE UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ VERİLİYOR.

Evde sağlık hizmetlerinde çalışan personele eğitim

ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EVDE SAĞLIK HİZMETLERİNDE GÖREV YAPAN SAĞLIK PERSONELLERİNE YÖNELİK ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KONFERANS SALONUNDA EĞİTİM VERİLDİ.

Eğitim fuarları öğrencilere büyük fırsat sunuyor

İSTANBUL’DA İKİNCİSİ DÜZENLENEN İSTANBUL EĞİTİM VE KARİYER FUARI, 100’ÜN ÜZERİNDE KATILIMCI KURUM VE 50 BİNİN ÜZERİNDE GENÇ ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI. FUARDA ÖĞRENCİLER MERAK ETİKLERİ KONULAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLDU.

Öğrenciler 6 aylık eğitim sonrasında tiyatro sahnesine çıktı

DEVELİ'DE PEMBE CESARETİN ORTAOKUL 11 YAŞ ALTI ÖĞRENCİLER HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TİYATRO KURSUNDA ORGANİZATÖR VE YÖNETMEN MUSTAFA ENGİN VE YARDIMCISI HAFİZE EDA TEKDEN'DEN ALTI AYDIR ALDIKLARI EĞİTİMİN ARDINDAN MUSTAFA AKSU KÜLTÜR MERKEZİNDE KOMEDİKSİYON DEVELİ TİYATRO GÖSTERİSİ İÇİN SAHNEYE ÇIKTI.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı Türkiye Şampiyonlarını Ödüllendirdi

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ELMALI, BURSA VE MERSİN’DE YAPILAN GENÇ KIZLAR KROS , PUANLI ATLETİZM VE 4X100 METRE BAYRAK TÜRKİYE FİNALLERİNDE, TAKIM HALİNDE BİRİNCİLİK ELDE EDEN KAYSERİ SPOR LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Olay Yeri Öne Çıkanlar

Olay Yeri Güncel