Ana Sayfa Etiketler Bilgi

Etiket: bilgi

Lise öğrencileri hedefleri hakkında büyüklerinden bilgi aldı

MALATYA BÜYÜKŞEHİR KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ ÜYELERİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.

Ağrı’da Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları

AĞRI NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE “ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ ARASI 9. ARAPÇA BİLGİ VE ETKİNLİK YARIŞMALARI” YAPILDI.

Bilgi yarışmasında final tarihi 11 nisan

DÜZCE BELEDİYESİ TARAFINDAN KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI KATKILARI VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE BU YIL 13’ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN “GELENEKSEL ORTA OKULLAR ARASI GENEL KÜLTÜR VE BİLGİ YARIŞMASI”NDA FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU.

Kemalpaşa’da bilgi evi sayısı artıyor

KEMALPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEDE HİZMETE AÇILAN VE ŞUANA KADAR 10 BİN ÖĞRENCİNİN EĞİTİM VE ÖĞRETİMİNE KATKI SUNAN BİLGİ EVLERİNE YENİLERİ EKLENİYOR.

Batman Belediyesi Bilgi Evleri hizmete girdi

BATMAN BELEDİYESİ’NİN HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDECEK ŞEKİLDE DÜZENLEDİĞİ BİLGİ EVLERİ FAALİYETE GİRDİ.

Kırklareli Valisi Çiftçi, Nüfus Müdürlüğünden bilgi aldı

KIRKLARELİ VALİSİ ORHAN ÇİFTÇİ, KIRKLARELİ İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET EDEREK BURADA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Turkcell Global Bilgi evden çalışan müşteri temsilcisi sayısını 500’e yükseltmeyi hedefliyor

TURKCELL GLOBAL BİLGİ GENEL MÜDÜRÜ ÇAĞATAY AYNUR, KLASİK ÇAĞRI MERKEZİ SERVİSLERİNİN ÖTESİNE GEÇEREK HİZMET VERDİĞİ MARKANIN BAŞTAN UCA MÜŞTERİ DENEYİMİNİ TASARLADIKLARINI VURGULADI.

Liselerarası Kent Kültürü Bilgi Yarışması ilçe elemelerinde final heyecanı

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE KOCAELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN KOCAELİ’NİN GENÇ BİLGELERİ LİSELERARASI KENT KÜLTÜRÜ BİLGİ YARIŞMASI İLÇE ELEMELERİNDE BİRİNCİ OLAN OKULLAR BELİRLENDİ.

Bilgi evi öğrencilerinden sokak hayvanları için anlamlı proje

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ DÜĞMECİLER BİLGİ EVİ ÖĞRENCİ VE EĞİTİMCİLERİNİN HAZIRLADIĞI “DOSTUMA SAHİP ÇIKIYORUM” ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN KERMESTEN ELDE EDİLEN GELİRLE SOKAK HAYVANLARININ İHTİYAÇLARI KARŞILANACAK.

Bafra’da ’Bilgi ve Teknoloji Evi’ açıldı

BAFRA BELEDİYESİ TARAFINDAN GENÇLER İÇİN ÜÇRETSİZ OLARAK KULLANABİLECEKLERİ BİLGİ VE TEKNOLOJİ EVİ AÇILDI

Bilgi yarışmasında finale kalan okullar belli oldu

BİLGİ YARIŞMASINDA FİNALE KALAN OKULLAR BELLİ OLDU

Ordu’da, ‘buzağı’ ödüllü bilgi yarışması

YARIŞMANIN BİRİNCİSİ MURAT ÖZDAMAR, ORDU VALİSİ SEDDAR YAVUZ EŞLİĞİNDE BUZAĞINI TESLİM ALARAK FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ. YARIŞMAYI KAZANDIĞI İÇİN MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEYEN MURAT ÖZDAMAR, EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

Protez Uzmanı İlker Arslan: “Diş çektirmeden önce mutlaka hekime bilgi verilmesi...

PROTEZ UZMANI İLKER ARSLAN, BAZI HASTALARIN DİŞ ÇEKTİRMEDEN ÖNCE MUTLAKA HEKİMNE BİLGİ VERMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

BİLGİ’li Öğrencilerden Fotoğraflar ve Hikâyeler

İstanbul Bilgi Üniversitesi Türk Dili Birimi tarafından düzenlenen “BİLGİ’li Öğrencilerden Fotoğraflar ve Hikâyeler” yarışması sonuçlandı. 65 öğrencinin, 151 fotoğraf ve hikâyeyle katıldığı yarışmada seçilen...

Online olmamak için bahane kalmadı

GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı, Türkiye’deki küçük işletmelerin uygun fiyata bir saatten kısa bir sürede kendi profesyonel web sitelerini tasarlamalarını ve yayınlamalarını sağlıyor. 09 MAYIS...

Olay Yeri Öne Çıkanlar

Olay Yeri Güncel