Ok Trans, Zor Koşulların Lojistik Firması Olduğunu Kanıtladı

CEO'luğunu Serkan Gülenay'ın, Genel Müdürlüğünü ise Tayfun Küçüktüzüner'in yaptığı OK Trans, zor koşulların lojistik firması olduğunu kanıtladı görseli.
CEO'luğunu Serkan Gülenay'ın, Genel Müdürlüğünü ise Tayfun Küçüktüzüner'in yaptığı OK Trans, zor koşulların lojistik firması olduğunu kanıtladı.

Uluslararası nakliyat, lojistik ve depolama hizmetlerinde faaliyet gösteren Ok Trans, zor koşulların lojistik firması olduğunu kanıtladı.

CEO’luğunu Serkan Gülenay‘ın, Genel Müdürlüğünü ise Tayfun Küçüktüzüner‘in yaptığı OK Trans, profesyonel ekip ve teknolojik gelişmeler ile zor koşullarda bile aldığı sorumluluğunu yerine ulaştırması ile biliniyor.

55 ülkeye zor koşullarda başarılı operasyonlar gerçekleştiren OK Trans; uluslararası nakliyat, lojistik ve depolama hizmetlerinde üstün kalite anlayışı, iş bilgisi ve eğitim seviyesi yüksek çalışanları ile Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketleri arasında gösterilmektedir.

OK Trans Hakkında:

OK Trans, sahip olduğu tecrübe, profesyonellik ve bilgi birikimi ile ihtiyaç olan her türlü transport ve lojistik hizmetini layıkıyla organize etmekte ve sonlandırmaktadır.

Mega, tenteli ve frigo araçlarıyla Sırbistan, Karadağ, Bosna Hersek, Hırvatistan, Slovenya, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Yunanistan, Bulgaristan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Fransa, İtalya, Almanya, Avusturya, Romanya, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan, İran, Azerbaycan, Irak, Belçika, Hollanda, Danimarka, İsviçre, İngiltere, Lüksemburg başta olmak üzere tüm batı Avrupa, doğu Avrupa (balkanlara) ve Türki  cumhuriyetlerine karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

OK Trans’a ulaşmak için:

Türkiye Ofis
Suadiye Mh. Aydın Sk. Gönül B Apt.
No: 27 / 22 Kadiköy/İstanbul
Tel:+90 216 384 60 90
Fax:+90 216 384 60 30
Email: info@oktrans.com.tr

Romanya Ofis
Sosea nordului
Nr 94 Aprt 2
Sector 1 Bucharest
Tel: 0040 745041824
Tel: 0090 216 3846090

Web:
www.oktrans.com.tr