Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, öğrencilerle buluştu

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bayrak törenine katılarak öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Atatürk Anadolu Lisesi’nin bayrak törenine katıldı. Törende Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ve öğretmenler ile öğrenciler yer aldı. Törende konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her hafta farklı bir okulda siz değerli gençlerle birlikte yeni haftaya merhaba diyoruz. Bu bizleri ayrıca mutlu ediyor. Siz değerli gençlerimiz yarınlarımızın teminatlarısınız. Bu yıllarda yapacağınız tercihler tüm hayatınızı etkileyecek. Bu sebeple seveceğiniz bölümler ve meslekleri tercih edin. Bunun yanı sıra gelecek vaat eden iş bulma olasılığı yüksek bölümleri tercih etmeye önem gösterin” dedi.

Başkan Köşker’in ardından konuşan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, “Sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Sizlere büyük umutlar bağlıyoruz. Tabi bütün yükü sizlerin omuzlarına yüklememiz doğru değil, hepimizin üzerine düşen görevleri, borçları var. Bu sebeple çağı yakalayabilmemiz için durmadan dinlenmeden çok çalışmalıyız” diye konuştu.

Tören sonrasında sınıfları gezen Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra öğretmenler odasını ziyaret eden Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, öğretmenlerle sohbet ederek talep ve önerilerini aldı.