Kahve Dünyası dijital pazarlama çalışmaları için Positive A Digital Approach ile çalışmaya karar verdi.

Perakende sektörünün önde gelen markalarına, başta online satış platformu olmak üzere dijital mağazacılık çözümleri sunan ve 13. yılını kutlayan Positive A Digital Approach, müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Kahveden çikolataya, unlu mamulden dondurmaya 1.000’i aşkın ürün çeşidi ile hizmet veren Kahve Dünyası, dijital dönüşüm yolculuğunda kendisine rehberlik etmesi için Positive’i tercih etti.

Positive A Digital Approach 2005 yılında çoklu platform, strateji, tasarım ve geliştirme ajansı olarak kuruldu. Öncelikli olarak perakende sektörü için, e-ticaret ve omni-commerce platform geliştirme, UX & UI tasarım, strateji, servis tasarımı hizmetleri veriyor. B2C / B2B platformlar, mobil uygulamalar, mağaza içi satış platformları, click&collect, self-checkout ve predictive marketing konularında Omni-Kanal odaklı çözümler sunuyor.

Aralarında Web Awards, Altın Örümcek’in de yer aldığı yurtiçi ve yurt dışında 50′nin üzerinde ödülü olan Positive, İstanbul ve Ankara’da konusunda uzman ekibi ile Koçtaş, Toyzz Shop, Pronet, Boyner, Isuzu, Anadolu Sağlık Merkezi ve İnci Deri gibi pek çok markaya hizmet veriyor. Özellikle geliştirdiği yenilikçi projeler ile perakendenin dijital dönüşümünde önderlik etmeyi hedefliyor.

One thought on “Kahve Dünyası, Positive’i Seçti!”

  1. Positive ajans son zamanlarda büyük markaların ajansı olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün yeni bir büyük markayı daha müşteri portföylerine katıyor olmaları başarılı işler çıkarttıklarının göstergesi olsa gerek. Her iki taraf içinde hayırlısı diyelim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir