CNT İnteraktif A.Ş. bünyesinde yayın hayatına başladı

Neşe Koçinbiga Bayraktar tarafından üstlenilen Guzelleselim.com, tüm video içeriklerini kendi ekibi ile kendi stüdyosunda özgün olarak üretmektedir.

Türkiye’nin en önemli içerik sitelerini üreten ve yöneten CNT, Guzelleselim.com ile güzellik ve makyaj videoları kategorisine giriş yaparak direkt kadın kullanıcı kitlesini hedefleyen ilk projesini ortaya çıkarmıştır. Proje yöneticiliği ve genel yayın yönetmenliği Neşe Koçinbiga Bayraktar tarafından üstlenilen Guzelleselim.com, tüm video içeriklerini kendi ekibi ile kendi stüdyosunda özgün olarak üretmektedir. Bu noktada güzellik ve makyaj başlıklarında Türkiye’de özgün video içeriklerini üreten ve yalnızca bunları yayınlayan tek websitesi konumundadır.

Aynı zamanda Youtube Partner olarak da yayın yapan Güzelleşelim, her geçen gün artan Youtube takipçisi ile kendi websitesi haricinde de önemli sayıda izleyiciye ulaşmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde ayda ortalama 1 milyon video izlenmesine ulaşmış durumdadır. Ziyaretçilerine saç, cilt ve tırnak bakımı, makyaj ve kendin yap (DIY) başlıklarında ürün inceleme ve nasıl yapılır videoları sunan Guzelleselim.com, kısa süre içerisinde Türkiye’de kadın internet kullanıcılarının en çok takip ettiği içerik sitelerinden biri haline gelecektir.