“Justified”, “FutureSex/LoveSounds” ve “The 20/20 Experience” albümleriyle çok sayıda başarıya imza atan Justin Timberlake, Billboard Hot 100 listesinde

“Man of the Woods” albümünde geleneksel Amerikan rock müziği ile birlikte çalıştığı The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton ve Alicia Keys’in modern etkilerini harmanlayan Justin Timberlake, aynı zamanda bu albümde eşi, oğlu ve doğduğu şehir Memphis’ten bugüne kadarki yolculuğunu hikayeleştirdi.

Söz ve içerik olarak bu zamana kadarki albümlerinden daha iddialı bir albüme imza atan Justin Timberlake, albüm yayınından iki gün sonra “Pepsi Super Bowl LII Halftime Show”da sahne alacak.

Dünya çapında 32 milyonu aşkın album satışı yakalayan yetenekli müzisyen ve aktör Justin Timberlake bugüne dek aldığı çok sayıda ödülle ve adaylıkla müzik dünyasında en çok saygı duyulan sanatçılardan biri haline geldi.

“Justified”, “FutureSex/LoveSounds” ve “The 20/20 Experience” albümleriyle çok sayıda başarıya imza atan Justin Timberlake, Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yükselen 5 şarkının sahibi olurken, 2016 yılında Trolls filmi için yayınlanan “Can’t Stop the Feeling” şarkısıyla listelerin 1 numarasına yerleşerek 10. Grammy ödülünün de sahibi oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir